Big Hug

Photos

Здрастуй, Добра людина!

Я маленька панда на ім’я Big Hug і мені зараз потрібна твоя допомога. Ми з друзями будуємо ресторан, в якому будуть працювати люди з синдромом Дауна.

Всі кошти, зароблені в нашому ресторані, теж будуть передаватися на розвиток соціальних проектів для людей з синдромом Дауна. І хоча ми вже багато зробили самі, нам не вистачає коштів на будівництво цього чудового місця, в якому я мрію назавжди поселитися і зустрічати тебе, як дорогого гостя. Нам дуже потрібна допомога для здійснення цього важливого і такого необхідного нашому місту проекту!

І саме ти можеш допомогти нам – для цього потрібно просто купити мою плюшеву копію! Ти можеш купити її для себе, а можеш оплатити, і ми передамо твій подарунок дітям-сиротам.

Партнери та друзі проекту Big Hug: Міжнародний благодійний фонд «Help Bank», Благодійний фонд «Анкор», Архітектурне бюро «Quader Group» (Артем Бондар і Микола Гіп), Маркетингове агентство «Flash & Thunder Group» (Світлана Мальцева, Інна Мудревская і Наталія Никоненко), Ресторатор Дмитро Ходаковський, Бариста В’ячеслав Бабич, спеціаліст з комунікацій Ірина Ященко, Київський інститут сучасної психології та психотерапії, Виробництво і розробка м’яких іграшок «Фантастик Груп»

Big hug

Всі кошти, виручені від продажу панд, підуть на будівництво ресторану.

Галерея

Всі кошти, виручені від продажу панд, підуть на будівництво ресторану.

Free WordPress Themes, Free Android Games