Big Hug

Галерея

Привіт, ти знаходишься на сайті самого доброго ресторану Big Hug!

Ми хочемо відкрити в Києві заклад, де офіціантами будуть працювати люди з синдромом Дауна.

Наша головна мета – залишити всі «синдроми» за порогом ресторану Big Hug і створити простір, де людей перестануть ділити на «звичайних» і «незвичайних».
Щоб втілити все задумане, нам потрібна твоя допомога!

Проект Big Hug зараз збирає гроші на будівництво, і ми будем дуже раді твоїй підтримці! Ти можеш придбати талісман ресторан – панду Big Hug, тим самим вклавши 300 гривень в реалізацію нашого доброго проекту. Плюшеву іграшку можна купити для себе або для дитини, якій ми подаруємо ведмедика від твого імені. Ми передаєм подарунки в дитбудинки, інтернати, малозабезпечені сім’ї, дітям, які потрапили у важку життєву ситуацію.

Давай разом побудуєм ресторан Big Hug!

Big hug

Зібрані кошти від продажу іграшкових панд підуть на будівництво ресторану, де будуть працювати люди з синдромом Дауна


Доставка здійснюється протягом місяця

Про ресторан Big hug

Чому найдобріший?

Big Hug – це ресторан, де будуть смачно годувати, створювати доброзичливу атмосферу для гостей і розвивати суспільні цінності. Серед персоналу закладу будуть люди з синдромом Дауна. Головна мета – створити простір, де кожна людина буде повноправним членом суспільства і не буде поділу на «особливих» і «не особливих». Бажання продвинути цінність «рівний рівному» – те, що мотивує команду Big Hug. Прибуток ресторану організатори планують вкладати в благодійність.

Хто автор проекту?

Ідея створення ресторану належить психіатру, психотерапевту, засновниці Київского Інституту Сучасної Психології і Психотерапії і Благодійного фонду психологічної підтримки у кризових ситуаціях «Анкора» Іді Антонян.

Як ідея втілюється в життя?

Реалізація проекту потребує великих фінансових вкладень. Для допомоги в організації збору коштів на будівництво ресторану до ініциативи Big Hug приєднався старший син Іди Антонян, бізнесмен Гаруш Антонян, який також займається благодійністю, а саме – фондом Help Bank. У Гаруша є досвід у різних сферах бізнесу. Він допоміг знайти приміщення для ресторану і домовився з власниками щодо пільгових умов оренди. Гаруш також взявся допомогти створити команду професіоналів для реалізації проекту. Був оголошений Open Call.

Про панди Big Hug

В процесі зустрічей і креативних брейнстормінгів виникла ідея додати живопису в інтер’єр ресторану і прикрасити стіни закладу репродукціями класичних полотен, таких, як «Народження Венери» Сандро Боттічеллі, «Джоконда» Леонарда да Вінчі і інших шедеврів. Але на стінах Big Hug ролі Джоконди і богині Венери дістануться наймилішим створінням – пандам! Адже саме ці медведики асоціюються виключно з добротою, ніжністю і обіймами, саме такі асоціації і почуття організатори хочуть передати майбутнім відвідувачам. У процесі роботи члени команди дуже полюбили панду і з’явилась ідея зробити її талісманом закладу. Так з’явилась панда Big Hug! Потім до проекту приєдналась компанія з виробництва м’яких іграшок «Фантастик Групп» і запропонувала допомогу в створенні плюшевого талісмана. Сьогодні іграшкові панди Big Hug стали основним інструментом збору коштів на будівництво. Благодійники купують медведика за 300 гривень для себе або у подарунок, а выручені кошти від продажу йдуть на будівництво закладу.

залишилось панд
залишилось євро

Галерея

Зібрані кошти від продажу іграшкових панд підуть на будівництво ресторану, де будуть працювати люди з синдромом Дауна

Виберіть свій вклад

Одноразовий
вклад
Free WordPress Themes, Free Android Games